Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-06-14 20:34:46

Nettia

Gość

Gęstwiny

*Wbiegła sama, bo siostra została daleko za nią*
*Zaczęła się uważnie rozglądać, czy ktoś jest*
*Nikogo jednak nie zastała*
*Podbiegła i usiadła na kamieniu*

 

#2 2010-06-14 20:38:59

 Kate Denali

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-14
Posty: 14
Punktów :   

Re: Gęstwiny

Przemierzała kolejne kilometry podziwiając las. Spacerując poczuła zapach obcego jej wampira. Ciekawa kto to poszła za zapachem.  Gdy już znalazła źródło zapachu wyłoniła się zza drzew i spojrzała na wampirzycę. Uśmiechnęła się delikatnie i stanęła kilka metrów przed nią.
- Hej... Co Ty tutaj robisz? - Zapytała patrząc na nią z zaciekawieniem w oczach.


Umarłam wczoraj, więc dlaczego jest dziś? Ciągle jeszcze pamiętam tę kłótnię, te łzy...
Miałam czuć ulgę, a czuje strach, strach, że nie umarłam, strach, że nie żyje się tylko raz...

Offline

 

#3 2010-06-14 20:44:55

Nettia

Gość

Re: Gęstwiny

*Spojrzała chłodno na nowo poznanego wampira*
Witaj..
*Powiedziała*
Przemieszczam się wraz z siostrą..
*Odpowiedziała na jej pytanie*
A Ty co tu robisz...całkiem sama?
*Spytała zaciekawiona*
*Nie spuszczała z niej wzroku*

 

#4 2010-06-14 20:47:26

 Kate Denali

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-14
Posty: 14
Punktów :   

Re: Gęstwiny

- Ja... Ja w tej chwili spaceruje. - Odpowiedziała miłym tonem, choć widziała nie miłe spojrzenie z jej strony. - A gdzie jest twoja siostra, jeśli można wiedzieć? - Zapytała po chwili unosząc delikatnie jedną brew.


Umarłam wczoraj, więc dlaczego jest dziś? Ciągle jeszcze pamiętam tę kłótnię, te łzy...
Miałam czuć ulgę, a czuje strach, strach, że nie umarłam, strach, że nie żyje się tylko raz...

Offline

 

#5 2010-06-14 20:53:19

Nettia

Gość

Re: Gęstwiny

*Obejrzała się za siebie*
Wyczuła Cię i gdzieś pobiegła...nie lubi poznawać nowych...
*Delikatnie, bardzo nie widocznie uśmiechnęła się*
Jestem Nettia...
*Powiedziała krótko*

 

#6 2010-06-14 20:56:22

 Kate Denali

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-14
Posty: 14
Punktów :   

Re: Gęstwiny

Nie wiedziała jak interpretować jej zachowanie, ale sama się uśmiechnęła i wyciągnęła ku niej dłoń.
- Jestem Kate. - Przedstawiła się patrząc na nią wyczekująco.


Umarłam wczoraj, więc dlaczego jest dziś? Ciągle jeszcze pamiętam tę kłótnię, te łzy...
Miałam czuć ulgę, a czuje strach, strach, że nie umarłam, strach, że nie żyje się tylko raz...

Offline

 

#7 2010-06-14 21:00:49

Nettia

Gość

Re: Gęstwiny

*Kiwnęła głową*
Miło mi...
*Powiedziała cicho*
*Nie odwzajemniła wyciągniętej dłoni*

 

#8 2010-06-14 21:04:42

 Kate Denali

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-14
Posty: 14
Punktów :   

Re: Gęstwiny

Lekko zdziwiona zabrała dłoń i spojrzała na nią marszcząc czoło. Nie wiedziała o co jej chodzi, i żeby nie powiedzieć czegoś głupiego miała ochotę od niej odejść, ale została, aby nie wyjść na chorą psychicznie.
- Tak... Mi też. - Powiedziała pod nosem, pogrążona w swoich myślach. - Hmm... Może ja Ci przeszkadzam i mam sobie pójść? - Zapytała po kilku minutowej ciszy. Spojrzała na nią kątem oka zakładając ręce na piersi.


Umarłam wczoraj, więc dlaczego jest dziś? Ciągle jeszcze pamiętam tę kłótnię, te łzy...
Miałam czuć ulgę, a czuje strach, strach, że nie umarłam, strach, że nie żyje się tylko raz...

Offline

 

#9 2010-06-14 21:07:14

Nettia

Gość

Re: Gęstwiny

Nie myśl, że jestem nastawiona źle, ale ja tak mam, moje zachowanie jest dziwne...
*Powiedziała cicho*
Usiądź, jeśli chcesz...
*Wskazała miejsce obok siebie*

 

#10 2010-06-14 21:11:56

 Kate Denali

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-14
Posty: 14
Punktów :   

Re: Gęstwiny

Popatrzyła na wskazane przez nią miejsce. Po chwili znalazła się na nim siedząc ramię w ramię z jej nowo poznaną towarzyszką.
- Dzięki. - Uśmiechnęła się skromnie do dziewczyny i spojrzała na nią kątem oka. - No może trochę... Tak, masz rację, jest dziwne to Twoje zachowanie. - Powiedziała po chwili naturalnym głosem prostując przy tym plecy.


Umarłam wczoraj, więc dlaczego jest dziś? Ciągle jeszcze pamiętam tę kłótnię, te łzy...
Miałam czuć ulgę, a czuje strach, strach, że nie umarłam, strach, że nie żyje się tylko raz...

Offline

 

#11 2010-06-14 21:15:22

Nettia

Gość

Re: Gęstwiny

Ten typ tak ma...
*Uśmeichnęła się delikatnie*
Co Cię tu sprowadza?
*Zapytała głośniej*

 

#12 2010-06-14 21:19:35

 Kate Denali

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-14
Posty: 14
Punktów :   

Re: Gęstwiny

- W sumie to nic. Nie mam się gdzie podziać i tak chodzę z miejsca na miejsce. - Powiedziała po czym wzruszyła ramionami. Spojrzała na nią z delikatnym uśmiechem na ustach. - A Ciebie? Chyba nie mieszkasz z wilkami w jakiejś jaskini? - Zapytała dodając żartobliwe zdanie.


Umarłam wczoraj, więc dlaczego jest dziś? Ciągle jeszcze pamiętam tę kłótnię, te łzy...
Miałam czuć ulgę, a czuje strach, strach, że nie umarłam, strach, że nie żyje się tylko raz...

Offline

 

#13 2010-06-14 21:31:27

Nettia

Gość

Re: Gęstwiny

Kiedyś tak...*Powiedziała całkiem poważnie*...teraz nie...
*Wzruszyła ramionami*
My cały czas podróżujemy, akurat jesteśmy tutaj...*Wymusiła uśmiech*
Mam jeszcze jedną siostrę...
*Powiedziała po chwili*

 

#14 2010-06-14 21:35:54

 Kate Denali

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-14
Posty: 14
Punktów :   

Re: Gęstwiny

- Czyli, że masz dwie siostry? Spokojnie, ja też. - Odwzajemniła jej i tak mało wiarygodny uśmiech. Spojrzała w niebo, które już zmieniało kolor na czerń. Po chwili przeniosła wzrok na dziewczynę siedzącą koło niej.
- A więc mówiłaś, że z wilkami pomieszkiwałaś? I jak było? - Zapytała żartobliwym tonem głosu i uśmiechnęła się do niej wesoło.


Umarłam wczoraj, więc dlaczego jest dziś? Ciągle jeszcze pamiętam tę kłótnię, te łzy...
Miałam czuć ulgę, a czuje strach, strach, że nie umarłam, strach, że nie żyje się tylko raz...

Offline

 

#15 2010-06-14 21:37:05

Nettia

Gość

Re: Gęstwiny

No...bardzo ciekawie...
*Uśmiechnęła się*
Ciekawe przeżycie..
*Dodała*
A Ty skąd pochodzisz?
*Spytała, zaciekawiona*

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrogowiehordy.pun.pl www.hebipbf.pun.pl www.elothfans.pun.pl www.naruto-rpg-gra.pun.pl www.l2destiny.pun.pl