Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2010-06-14 21:42:38

 Kate Denali

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-14
Posty: 14
Punktów :   

Re: Gęstwiny

- Ja jestem z Tennessee. - Odpowiedziała kiwając delikatnie głową. Odwróciła głowę w jej stronę aby móc na nią normalnie spojrzeć. - Ale te wilki, to nauczyły Cię jeść mięso czy coś w tym ich stylu? - Znów zapytała zaintrygowana życiorysem wampirzycy.


Umarłam wczoraj, więc dlaczego jest dziś? Ciągle jeszcze pamiętam tę kłótnię, te łzy...
Miałam czuć ulgę, a czuje strach, strach, że nie umarłam, strach, że nie żyje się tylko raz...

Offline

 

#17 2010-06-14 21:44:04

Nettia

Gość

Re: Gęstwiny

Hm...no nie, po prostu spaliśmy w tym samym miejscu.]
*Puściła jej oczko*
Było całkiem przyjemnie...
*Zaśmiała się*

 

#18 2010-06-14 21:46:15

 Kate Denali

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-14
Posty: 14
Punktów :   

Re: Gęstwiny

- Przyjemnie? - Powtórzyła po niej cicho, pod nosem. Nie chciała wnikać co dla niej znaczyło przyjemnie. Wyszła by jeszcze na jakiegoś niestosownego osobnika, któremu za mało wrażeń w życiu. - No to fajnie. - Powiedziała do niej głośniejszym tonem głosu. - A ile masz w ogóle lat? - Zapytała zaciekawiona.


Umarłam wczoraj, więc dlaczego jest dziś? Ciągle jeszcze pamiętam tę kłótnię, te łzy...
Miałam czuć ulgę, a czuje strach, strach, że nie umarłam, strach, że nie żyje się tylko raz...

Offline

 

#19 2010-06-14 21:49:25

Nettia

Gość

Re: Gęstwiny

Ja? 223...
*Zaśmiała się*
Stara jestem troszkę...
*Dodała*
A Ty?
*Spytała, dziewczyna wydawała się jej jakby...świeża*

 

#20 2010-06-14 21:53:17

 Kate Denali

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-14
Posty: 14
Punktów :   

Re: Gęstwiny

- 196. - Odpowiedziała, nie była wcale taka młoda w porównaniu do dziewczyny. - Nie jesteś taka stara, tylko 30 lat różnicy. - Wzruszyła ramionami, w wampirzym świecie to nie była duża różnica.


Umarłam wczoraj, więc dlaczego jest dziś? Ciągle jeszcze pamiętam tę kłótnię, te łzy...
Miałam czuć ulgę, a czuje strach, strach, że nie umarłam, strach, że nie żyje się tylko raz...

Offline

 

#21 2010-06-14 21:55:10

Nettia

Gość

Re: Gęstwiny

No w sumie...
*Oparła ręce z tyłu kamienia*
*Lekko odrzuciła włosy do tyłu*
Myślałam, że mniej...
*Uśmiechnęła się*

 

#22 2010-06-14 21:58:33

 Kate Denali

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-14
Posty: 14
Punktów :   

Re: Gęstwiny

Spojrzała na nią zdziwiona. - Po czym tak myślałaś? - Zapytała mrużąc oczy.


Umarłam wczoraj, więc dlaczego jest dziś? Ciągle jeszcze pamiętam tę kłótnię, te łzy...
Miałam czuć ulgę, a czuje strach, strach, że nie umarłam, strach, że nie żyje się tylko raz...

Offline

 

#23 2010-06-14 21:59:47

Nettia

Gość

Re: Gęstwiny

Taka...wydajesz  się wiecznie szczęśliwa...
*Wzruszyła ramionami*
Mnie bycie wampirem już tak nie bawi...
*Dodała*

 

#24 2010-06-14 22:04:42

 Kate Denali

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-14
Posty: 14
Punktów :   

Re: Gęstwiny

- Znasz mnie od paru minut i nie jestem wiecznie szczęśliwa, ale przeważnie tak i chwile załamania też już przechodziłam... Kilka razy. - Spojrzała na nią kątem oka upewniając się, ze może mówić dalej. - Że to wszytko jest bezsensu... Że zabijanie, aby przeżyć jest czymś nieludzko okropnym.. Że najlepiej pojechać do Voltruii z prośbą o zagładę, ale jak znajdziesz coś.. jakieś plusy życia wiecznego, to minie. - Skończyła po czym znów na nią spojrzała wyczekując reakcji.

Po chwili poczuła palący głód w gardle spowodowany grupką zmierzających ku nim ludziom. Nie mogąc się powstrzymać wstała z miejsca, na którym siedziała.
- Muszę zapolować. - Powiedziała na odchodnym i ruszyła pędem w stronę lasu, kierując się zapachem ludzi.

Ostatnio edytowany przez Kate Denali (2010-06-14 22:07:58)


Umarłam wczoraj, więc dlaczego jest dziś? Ciągle jeszcze pamiętam tę kłótnię, te łzy...
Miałam czuć ulgę, a czuje strach, strach, że nie umarłam, strach, że nie żyje się tylko raz...

Offline

 

#25 2010-06-15 13:18:24

Nettia

Gość

Re: Gęstwiny

Jasne...
*Zaśmiała się ironicznie*
Było widać, że jesteś głodna...
*Ale to powiedziała już do siebie*



*Po pewnym czasie wstała i wybiegła z lasu*
*Pobiegła szukać siostry...Marii*

Ostatnio edytowany przez Nettia (2010-06-15 21:09:36)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cultstyle.pun.pl www.elothfans.pun.pl www.hebipbf.pun.pl www.naruto-rpg-gra.pun.pl www.wrogowiehordy.pun.pl